בדיקות איכות מים פתרונות טיהור מים

מי השתייה שלנו… מה יש בהם ???

משרד הבריאות מבצע עבודתו כהלכה, ואחראי על ביצוע בדיקות מי שתייה תקופתיות בארצנו. עם זאת, חשוב להדגיש כי משרד הבריאות אחראי על טיב מי השתייה רק עד לשעון המים המוצב הרחק מן הברז המספק לנו את המים בבית.

אז היכן בעצם מתחילה הבעיה?

כאמור, מי השתייה בצנרת היוצאים ממונה המים אינם נבדקים כלל על ידי משרד הבריאות, ולכן איננו יודעים מה מתחולל בצנרות המים המגיעים עד לברזים בכיורי המטבח, האמבטיה והשירותים שלנו. לעיתים מדובר בצינורות מים העוברים עשרות מטרים ואף יותר עד שמגיעים לבסוף לברזים שלנו.

בדר"כ הצנרות ישנות וגם אם לא הן מועדות לפרעון, עם הזמן הן נחלדות, נסדקות, ומתפרקות לאיטן (גם צנרות פלסטיק).  לפיכך,בין השאר עלולות להיווצר מושבות של חיידקים הנקראות בשם ביופילם,  במידה וקיימים מחוללי מחלות שונים בין אותם החיידקים הם עלולים לחדור עם זרם המים בדרכם לברז, בנוסף לחלקיקים מוצקים כמו חלודה, מתכות, כימיקלים שונים ועוד. כל אלו עלולים לפגוע בבריאות המשתמש במי השתייה.

בדיקות איכות מים של אנפה

"אנפה – המכון הישראלי לאיכות הסביבה" מבצעת בדיקות מי שתייה איכותיות. דוגם מי השתייה (ברשיון משרד הבריאות) יגיע אליכם לבדוק את איכות מי השתייה בברזים שלכם. דגימות המים תילקחנה ע"י הדוגם לצורך בדיקתן במעבדה המוסמכת על פי חוק, לביצוע אנאליזות (בדיקות) מיקרוביאליות נוספות של המים.

בדיקות המים המעבדתיות נערכות במעבדת המים (ע"ש ד"ר מטס) של האגודה לבריאות הציבור.  המעבדה עומדת בסטנדרטים הגבוהים והעדכניים בתחום.  המעבדה מוסמכת ע"י הרשות להסמכת מעבדות (בהתאם לתקן ISO 17025) וע"י מכון התקנים (בהתאם לתקן ISO 2001) ומוכרת ע"י משרד הבריאות לבדיקות מים.

צוות המעבדה מחוייב לאיכות ולמצויינות בשירות ולמתן תמיכה מירבית, כמו גם לסודיות ואמינות כלפי לקוחות המעבדה, בהתאם להוראות משרד הבריאות.

בסיום הבדיקות יוגש דוח מסכם למזמין השירות, ובו תוצאות הבדיקה והמלצות לטיפול במידה ויש צורך.

פתרונות טיהור מים

אנפה מציעה מסנן מים דירתי המורכב אחרי מד המים, מטהר את המים מיד בכניסה לבית ושומר על הצנרת הביתית ועל איכות מים מעולה בכל הבית.

  • תוצרת 3M ארה"ב – איכות סינון מקסימלית ללא פשרות. מאושר ע"י NSF.
  • מסיר אבנית ביעילות - הסנן מונע אבנית בגופי חימום שונים ברחבי הבית כדוגמת דוד שמש, מכונת כביסה, ריכוך המים במדיח הכלים וכו'.
  • דרגת סינון מעולה – מסיר משקעים, חול, חלודה וחלקיקים בדרגת סינון של 5 מיקרון – פי 10 (!) איכותי יותר משאר הסננים.
  • ממזער החשיפה לחיידקים לעומת שימוש בבר מים או במים מינרלים מבקבוקים.

לפרטים נוספים והזמנות – צור קשר.