פתרונות מיגון קרינה מארונות חשמל

החברה הוותיקה מכון אנפה פועלת ברישיון של המשרד להגנת הסביבה, ומתמחה במתן פתרונות מיגון קרינה המבוססים על חומרים מיוחדים המפחיתים את רמות הקרינה לסף מומלץ. פתרונות אלו כוללים גם מיגון קרינה מארונות חשמל ומוצעים לקהל פרטי, עסקי ומוסדי לרבות בתים ודירות, חברות הייטק, מוסדות חינוך וגורמי מסחר ותעשייה נוספים.

 

הסכנה שבארונות חשמל

יש לדעת כי גם ארונות חשמל ביתיים פולטים קרינה אלקטרומגנטית, אשר ברמות גבוהות מהמותר מסוכנת לבריאות הנחשפים עליה באופן שוטף. למרבה הצער, במבנים פרטים, מוסדיים, מסחריים ועסקיים רבים ארונות חשמל פולטים קרינה גבוהה מהמותר, וזאת בין היתר בגין מיגון לא מספק או תכנון לקוי של מיקום הארון, והצבתו בסמיכות קרובה למקום שהייתם הקבוע של בני אדם. כך למשל, קיר משותף של הדירה עם ארון החשמל בהחלט נדרש לבצע בדיקת רמות הקרינה שהוא פולט. יחד עם זאת, לא מדובר במצב חסר פתרון, שכן באמצעות שירותי מיגון קרינה מארונות חשמל שחברתנו מספקת ניתן להפחית את רמת הקרינה למותר, וכך למנוע חשיפה מסוכנת אליה על הנזקים והסכנות הקיימים בה.

 

הליך מיגון קרינה בארונות חשמל

על מנת לקבוע אם יש צורך במיגון קרינה אלקטרומגנטית עבור ארון החשמל שלכם, אנו נשלח מודד מוסמך מטעמנו. המודד יבדוק, ימפה ויגדיר את רמות הקרינה הנפלטות מארון החשמל באמצעות מכשור מכויל ומתקדם. בהתאם לתוצאות הבדיקה, במידה והתגלתה חריגה ברמת הקרינה, נמליץ על אפשרויות פעולה מתאימות למיגון הארון. פעולות אלו מורכבות מתוכנית מפורטת המגדירה בין היתר לוחות זמנים, סוג וכמות חומר נדרש למיגון והשטח שיש לכסות. כך למשל, פתרונות אלו יכולים להיות בניית מיגון בעזרת ציוד וחומרים מיוחדים, הממגנים את הקירות וכך מונעים את החשיפה של האדם לקרינה בתוך החדר או המשרד.  בסיום עבודות המיגון נערוך בדיקה חוזרת ונוודא שהקרינה ירדה לרמה המומלצת. כמו כן, נגיש למזמיני העבודה דוח מפורט הכולל את ערכי הקרינה שנמדדו, סוגי המכשירים שבעזרתם המדידה בוצעה, פרטי כיול מכשירי המדידה, פרטיו של המודד, מספרי הרשיון והצהרת תוצאות העבודה.

 

תכנון מקדים המונע חריגה בפליטת קרינה

בכדי למנוע את הצורך במציאת פתרונות מאוחרים, אנו ממליצים לתת את הדעת על תכנון מקדים עבור מיקומם של ארונות חשמל. תכנון מקדים זה שאנו אמונים על ביצועו יאפשר לחזות את רמת הקרינה האלקטרומגנטית שארון החשמל יפלוט. בהתאם לממצאי חיזוי אלו ניתן יהיה לקבוע את מיקומו הנכון של הארון במרחק מתאים, ובמידת הצורך עם אמצעי מיגון מספקים.

 

 הזמנת שירותי מיגון קרינה מארונות חשמל

להזמנת שירותי בדיקת ומיגון קרינה מארונות חשמל, לקבלת ייעוץ בנושא ומידע נוסף, התקשרו אל מכון אנפה בטלפון 1-800-800-771.