שירותי מודד קרינה מוסמך

אנפה – המכון הישראלי לאיכות הסביבה, מספק מגוון שירותי מדידות קרינה מקצועיים בכל רחבי הארץ לקהל פרטי, מוסדי, עסקי ומסחרי. שירותינו ניתנים על ידי מודד קרינה מוסמך ברשיון המשרד להגנת הסביבה, וברשותנו צוות של מודדים מומחים מתחומים שונים העובדים בשיתוף פעולה עם המעבדות המובילות בארץ. המודדים יגיעו אליכם עם ניידת שירות ויבצעו את מלאכתם ביעילות עם מכשור וציוד מדידה מקצועי ומתקדם המכויל בהתאם לדרישות החוק. כמו כן, המודדים שלנו הינם אנשים מנוסים ומיומנים המחויבים לפעול מול לקוחות חברתנו בשקיפות מלאה, ומעניקים ליווי ויחס אדיב ואישי לכל לקוח, כולל ייעוץ מקצועי לטיפול בבעיית קרינה. המודד יפיק עבור הלקוח בסוף הבדיקה דוח מקצועי חתום, המפרט את ממצאיה, ניתוחם, הסברים, מסקנות והמלצות.

 

סוגי מדידות קרינה

יש לנו את האמצעים והאישורים לביצוע מדידת קרינה עם מודד מוסמך במגוון תחומים. בין היתר, המודדים שלנו מבצעים את הבדיקות הבאות:

  • מדידת קרינה אלקטרומגנטית – נעשית בין היתר עבור שנאים, חדרי חשמל, מכשור וציוד חשמלי, מערכות חימום תת רצפתיות, ארונות חשמל, ומיטות חשמליות מתכוונות.
  • בדיקות קרינה סלולרית – כולל בדיקות אנטנות סלולאריות, ראוטרים עבור אינטרנט אלחוטי, קרינה מתחנות שידור, וקרינה הנפלטת מתנורי מיקרוגל.
  • ריכוזי גז ראדון – לרבות מדידת ריכוזי גז במרתף, ממד, מקלט, בית או דירה צמודת קרקע, וכן בחינת פליטת גז ראדון מקרקעות ומחומרי בניה.
  • בדיקות נוספות – כוללות בדיקת איכות של מי שתייה , בריכות, מקוואות וספא, בדיקות זיהום אוויר ובדיקות מפגעי רעש וריח.

 

שירותי בדק בית

חלק מהשירותים שחברתנו מספקת כוללים גם בדק בית בטרם רכישה או מעבר, המבוצעים על ידי בודק קרינה מוסמך מטעמנו. בדיקות אלו כוללות בין היתר סקר סביבתי, בדיקת ריכוזי גז ראדון, בדיקות קרינת סלולר וקרינת חשמל אלקטרומגנטיות, וכן בחינת איכות אוויר ואיכות המים במבנה. בנוסף, המומחים שלנו יבצעו גם בדיקות סביבתיות כדוגמת מטרדי רעש, מטרדי ריח, דיגום אפיון וטיפול בעובשים במבנה ועוד.

 

הזמנת שירותי מודד קרינה מוסמך

להזמנת שירותי מודד מוסמך ומקצועי עבור מגוון סוגי בדיקות צרו קשר עם מכון אנפה בטלפון שמספרו 1-800-800-771. פנו אלינו ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מידע נוסף בנושא.